Sepaş Enerji, Elektrik Tedarik Hizmetleri - Özel Tarifeler
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Tarifeler

2021 yılında Serbest Olmayan ve Son Kaynak Tedariği kapsamında olup 50 milyon kWh’in altında olan mesken tüketiciler ve 7 milyon kWh’in altında olan diğer tüketiciler için yayınlanan tarife bilgisi;

Güncel tarife bilgisine EPDK internet sitesindeki "Elektrik Faturalarına Esas Tarife Tabloları" ile buradan ulaşabilirsiniz.

2021 yılında Son Kaynak Tedariği kapsamında olup 50 milyon kWh’in üstünde olan mesken tüketiciler ve 7 milyon kWh’in üstünde olan diğer tüketiciler için yayınlanan tarife bilgisi;

Son Kaynak Tedarik Tarifesinin Düzenlenmesi Hakkında Tebliğ’in yüksek tüketimli tüketicilere ilişkin son kaynak tedarik tarifesi ile ilgili maddesine buradan ulaşabilirsiniz.

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.