Sepaş Cebinde Uygulamasını İndir, Hediyeleri Kazan!
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER
FATURA ÖDEME BİLGİ GÜNCELLEME ONLINE İŞLEMLER

Sepaş Cebinde Uygulamasını İndir, Hediyeleri Kazan!

Sepaş Cebinde Kullanıcılarına Özel iPhone 11 Pro ve Apple Watch 5 Çekiliş Kampanyası  

Sepaş Cebinde Kampanyası nedir?

Sepaş Cebinde mobil uygulamasını indiren ve kampanya koşullarına uyan Sepaş Enerji müşterileri  iPhone 11 Pro ve Apple Watch 5 ürünlerinin hediye edileceği çekilişe katılma hakkına sahip olmaktadır.

Her çekilişte, talihlilere toplamda 1 adet iPhone 11 Pro ve 5 adet Apple Watch 5 hediye edilmektedir.

Sepaş Cebinde’yi IOS işletim sistemine sahip bir iPhone veya ipad cihazı kullanıyorsanız App Store;  Android işletim sistemine sahip herhangi bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız Google Play Store; Huawei marka cihazınız için ise Huawei AppGallery aracılığıyla indirebilirsiniz.

Kampanya ne zamana kadar ve hangi illerde geçerlidir?

Kampanya 01.05.2021, saat: 00:01 ve 31.07.2021, saat: 23:59 arasında Türkiye’deki tüm illerde geçerli olacaktır.

Kampanya koşulları nedir?

Kampanyadan yararlanabilmek için;

  • Kampanya dönemi içerisinde kesilen ve kendi sözleşme hesabına ait olan en az 1 (bir) elektrik faturasını, kampanya dönemi içinde ve  fatura son ödeme tarihine kadar Sepaş Cebinde mobil uygulaması üzerinden ödemek ve kampanya dönemi sonunda vadesi geçmiş, ödenmemiş elektrik faturası borcunun bulunmaması gerekmektedir.
  • Kampanyaya konu olan faturalarının son ödeme tarihi kampanya döneminden daha geç olsa dahi söz konusu faturaların kampanya süresi içinde ödenmesi gerekmektedir.
  • Sepaş Enerji kampanya koşul ve şartlarında değişiklik yapabilme ve kampanyaya son verme hakkını saklı tutar.

 Detaylı kampanya koşulları için tıklayınız.

Kampanya kaç çekiliş hakkı vermektedir?

Sepaş Enerji müşterileri; koşulları sağlamak şartıyla ödedikleri fatura adedi kadar çekiliş hakkı kazanabilmektedirler.

Kampanyadan hangi abone grubu yararlanabilmektedir?

Kampanyadan Sepaş Enerji’nin bireysel müşterileri ve gerçek kişi adına olan şahıs şirketleri yararlanabilmektedir.

Otomatik Ödeme Talimatım varsa kampanyaya katılmak için talimatımı iptal etmem gerekir mi?

Hayır kampanyaya katılmak için otomatik ödeme talimatınızı iptal etmenize gerek yoktur. Sepaş Cebinde mobil uygulamamız üzerinden faturanızı hem son ödeme tarihinden önce hem de otomatik ödeme talimatı verdiğiniz tarihten önce ödemiş olmanız durumunda bankanızdan otomatik bir fatura ödeme işlemi yapılmamakta ve otomatik ödeme talimatınız da iptal olmamaktadır.

Önceki dönemlerde gerçekleştirilen Sepaş Cebinde Çekiliş Kampanyasına/ Kampanyalarına katılan müşteriler, yeni dönem Sepaş Cebinde Çekiliş Kampanyasına da katılabilirler mi?

Evet katılabilirler. Sepaş Cebinde mobil uygulamasını indiren ve kampanya koşullarını sağlayan Sepaş Enerji müşterilerinin, bir önceki dönemde gerçekleşen çekilişe katılmış veya hediye kazanmış olmaları; yeni dönem kampanya çekiliş koşullarını yerine getirmeleri kaydıyla katılımlarına bir engel teşkil etmez.

Kampanya ürününe hak kazandığımı nasıl öğrenebilirim?

Talihliler, 25.08.2021 SAAT: 15:00’de Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş. - Yahyakaptan Mahallesi Şevval Sokak No:4/1 İzmit/KOCAELİ (Sepaş Enerji Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak çekilişle belirlenecektir.

Kazanan talihliler, 31.08.2021 tarihli Sözcü Gazetesi’nde ilan edilecektir.

Ayrıca Sepaş Enerji sosyal medya hesapları üzerinden ve sepas.com.tr’de duyurulacaktır.

Çekilişi kazanırsam kampanya ürününü alabilmek için ne yapmalıyım?

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda ad, soyad, adres, e-posta ve GSM No. bilgilerinin Sepaş Enerji sistemlerinde tam ve doğru olması gerekmektedir; bu bilgiler tam veya doğru değil ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Sistemimizde yer alan ad, soyad, adres, e-posta ve GSM No. bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcı sorumluluğundadır.

Bu nedenle kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin bilgilerini güncellemesi önerilmektedir. Bilgilerinizi Sepaş Cebinde mobil uygulaması, Sepaş Enerji web sitesinde yer alan Bilgi Güncelleme menüsü veya 444 5 186 numaralı Çağrı Merkezimiz aracılığıyla güncelleyebilirsiniz.

15.09.2021 mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 30.09.2021 mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Başka çekiliş olacak mıdır?

4 ayrı kampanya dönemi ve her bir kampanya dönemi sonucunda kampanyaya özel çekiliş düzenlenecektir.

Her kampanya döneminde Sepaş Cebinde mobil uygulamasını indiren ve kampanya koşullarına uyan Sepaş Enerji müşterileri iPhone 11 Pro ve Apple Watch 5 ürünlerinin hediye edileceği çekilişe katılma hakkına sahip olmaktadır.

Her çekilişte, talihlilere toplamda 1 adet iPhone 11 Pro ve 5 adet Apple Watch 5 hediye edilmektedir.

Sonraki kampanya ve çekiliş dönemleri aşağıdaki gibidir. Her kampanya döneminin kurgusunda bazı farklılıklar bulunabilir ve Sepaş Enerji kampanya koşul, şart ve dönemlerinde değişiklik yapabilme ve kampanyaya son verme hakkını saklı tutar.

Kampanya Dönemi

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi

Çekiliş Tarihi

1

01.02.2021 – 30.04.2021

25.05.2021

2

01.05.2021 – 31.07.2021

25.08.2021

3

01.08.2021 – 31.10.2021

25.11.2021

4

01.11.2021 – 31.01.2022

25.02.2022

 

Kampanyaya kimler katılamaz?

Kampanyaya Sepaş Enerji çalışanları,  Estaboom Reklam Danışmanlık Hizmetleri Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

Kampanyaya koşulları değişirse nasıl haberdar olabiliriz?

Kampanya koşullarını sepas.com.tr ve Sepaş Cebinde uygulaması üzerinden Kampanyalar alanından takip edebilirsiniz.

Kampanya çekilişine hak kazanıp kazanmadığımı nasıl takip edebilirim?

Kampanya çekilişine hak kazanabilmeniz için kampanya koşullarını sağlamanız gerekmektedir. Bunun için kampanya dönemi içerisinde kesilen ve kendi sözleşme hesabınıza ait olan en az 1 (bir) elektrik faturanızı kampanya dönemi içinde ve fatura son ödeme tarihine kadar Sepaş Cebinde mobil uygulaması üzerinden ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca kampanya dönemi sonunda yani 31.07.2021 tarihi gün sonuna kadar vadesi geçmiş, ödenmemiş elektrik faturası borcunuzun bulunmaması gerekmektedir.

Koşulların ve katılımcı raporlarının kontrolü ancak kampanya dönemi sonunda gerçekleşeceğinden sonuçları öğrenebilmek için 25.08.2021 saat: 15:00’de Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş. - Yahyakaptan Mahallesi Şevval Sokak No:4/1 İzmit/KOCAELİ (Sepaş Enerji Toplantı Salonu) adresinde adresinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleşecek çekilişe katılabilirsiniz veya kazanan talihli bilgisini  31.08.2021 tarihli Sözcü Gazetesi’nden, Sepaş Enerji sosyal medya hesapları üzerinden veya sepas.com.tr’den takip edebilirsiniz.

Sepaş Cebinde Mobil Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Sepaş Cebinde’yi aşağıda yer alan QR kodu cep telefonunuzdan okutarak veya; IOS işletim sistemine sahip bir iPhone veya iPad cihazı kullanıyorsanız App Store;  Android işletim sistemine sahip herhangi bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız Google Play Store; Huawei marka cihazınız için ise Huawei AppGallery aracılığıyla indirebilirsiniz.


Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.